18 Haziran 2021

TV Kayseri

Vizyon Kentin Televizyonu

Başkan Cabbar: “Develimize galericiler sitesi hayırlı olsun”

İstanbullular bu sabah güne sisle uyandı. Anadolu yakasında sabah saatlerinde etkili olan yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi azaldı.

DEVELİ BELEDİYESİ’NİN İLÇEDEKİ ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİNİ RAHATLATACAK PROJELERİNDEN BİRİ OLAN GALERİCİLER SİTESİNİN HAYATA GEÇİRİLMESİ İÇİN İLK ADIM ATILDI.,

Develi Belediyesi’nin ilçedeki araç ve yaya trafiğini rahatlatacak projelerinden biri olan Galericiler Sitesinin hayata geçirilmesi için ilk adım atıldı.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Somuncu ve ilçemizin galerici esnafı ile birlikte Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti.

Galericiler Sitesi için ilk adımın atıldığını belirten Başkan Mehmet Cabbar, “İlçemizde galerici esnafımızın taleplerini karşılayacak ve sorunlarını giderecek olan galericiler sitesinin hayata geçirilmesi için ilk adımı atmış bulunuyoruz. Esnaf kardeşlerimizin kurmuş oldukları kooperatife galericiler sitesi olması için çevre yolu üzerinde alan belirlendi Develimizin sorunlarıyla yakından ilgilenerek bizleri her türlü desteği sağlayan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı hemşerimiz Memduh Büyükkılıç Başkanımız da mağduriyetlerin giderilmesi için her türlü desteği vereceklerini belirttiler. Galerici esnaf kardeşlerimizle başlattığımız bu çalışmanın en kısa sürede nihayet bulmasını ve hayırlısıyla tamamlanmasını diliyor, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı hemşehrimiz Memduh Büyükkılıç’a çok teşekkür ediyorum“ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.